Haber

Korkunç Olay! Ters takla atmaya çalışırken dudağı koptu: ‘Türkiye’deki Doktorlar Harika’

İngiltere’de yaşayan 28 yaşındaki Macaulay Burke, çıkardığı tekne tipiyle Didim’in Altınkum denizine gitti. Burada Burke, teknede takla atmaya çalışırken dudağını kırdı.

Geçirdiği kaza nedeniyle genç adamın hayatı adeta sona ermişti.

İngiltere’de yaşayan 28 yaşındaki Macaulay Burke, Türkiye’de tatil yaptığı sırada turistlerin sıklıkla tercih ettiği tekneye bindi. Ancak Didim Altınkum denizinde demirlemişken tekne suya atlamaya çalışınca yolculuk kabusa döndü.

İngiliz turiste 50 dikiş atıldı

Burke tekneyi ters çevirmeye çalışırken, beklenmedik bir dalga tekneye çarptı ve geminin yan tarafına çarparak sarsılmasına neden oldu.

Tekneye çarpan ve ağır yaralanan gencin alt dudağı, diş etleri ve burun deliğinin bir kısmı yırtıldı. İlk başta ne kadar ağır yaralandığını fark etmediğini söyleyen Burke, başka bir yolcunun yardımıyla tekneye döndü.

Burnunu defalarca kıran eski bir ragbi oyuncusu olan turist, çok kanaması nedeniyle tıbbi yardım istediğini de sözlerine ekledi. Burke, yüzüne 50 dikiş atılan iki saatlik bir ameliyat geçirmek zorunda kaldı.

Türkiye’deki doktorların harika bir iş çıkardığını söyleyen Burke, “Ragbiye başladığımdan beri burnum hiç bu kadar düz olmamıştı” dedi.

haber-altinova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu